| anonimguy3 a întrebat:

Eu sunt obsedat de parul meu... (ca baiat). Daca nu imi sta bine cu mana in par, daca nu sta bine repede la oglinda, daca nu sta cum vreau aolo... Si ma intrebam ce hairstyle-uri bune sunt pentru baietii cu bretonul mediu spre lung si care il au pe dreapta. Eu am bretonul si parul indreptat spre partea mea dreapta nu spre stanga, daca incerc sa-l pun pe stanga zici ca am varteje in breton.

Si inca ceva, eu in fotografii am probleme pentru ca arat ca dracu din cauza parului, din ce unghi sau profil ar fi bine sa fac poze ca sa imi iasa in evidenta bretonul. (din dreapta sau stanga celui care face poza)

1 răspuns:
| GargaritzaTha a răspuns:

Si care-i intrebarea? laughing