| XanderLightBow a întrebat:

Problem! Am parul mediu ( aproximativ ) cu breton mai lung intr-o parte ( partea stanga ) si ma simt putin ofensat pentru ca stiu ca de obicei genul sata de freze sunt in dreapta... e vreo diferenta simbolica pentru asta? Eu zic ca sta bine si in stanga...
Ajutor :3
Fundoi!

4 răspunsuri:
| Iasyxd a răspuns:

E ok.E alegerea ta.Esti mai originala cu el in alta parte big grin

| XanderLightBow explică (pentru Iasyxd):

Mmm da. s` baiat...

| Iasyxd a răspuns (pentru XanderLightBow):

Ups,scuze,nu mi-am dat seama. Cum ziceam esti mai original fiind diferit.

| XanderLightBow explică (pentru Iasyxd):

Https://www.facebook.com/alexandruionutstanescu uite-te la ultimele poze, eu zic ca parul e destul de modern... si serios cum ti-a venit idea ca eu as fi fata?:))