| oMycutzzaVrajitoare a întrebat:

(Fundytzza pentru cel mai bun raspuns;-)) :
Cine ma poate ajuta intr-o problema maine vreau sa ma imbrac cu o pereche de pantaloni 3 sferturi verzi si cu un tricou alb
Dati-mi niste idei pentru a ma machia
PLizzz
ThX :-x:-x:-x

Răspuns Câştigător
| AleD a răspuns:

Pai daca nu iesi decat asa p afr nu te machia intens,fate en=ventual usor cu creion de ochi si un fard usor verde si eventual fond de ten si un luciu de buze nu foar sclipitor. poti folosi si rimel.aa si inca un sfat:daca te faci cu creionul de ochi pe linia sprancenelor vei parea mai mare(majoritatea persoanelor par). parul til poti intinde cu placa si iti poti face o carare intr-o parte sau dreapta si sa til prinzi tot cu o agrafa verde, sau daca nu, albawinking

4 răspunsuri:
| laraaaa a răspuns:

Hei! ai putea sa incerci : http://www.eyeshadowlipstick.com/......-eyes.jpg. e vara! + o crema hidratanta de fata cu factor de protectie si make up ul este gata. nu trebuie sa incarci tenul cu 5 tone de machiaj. un make up nude green[poza] este perfect pentru a fi natuala dar si superba. sper ca te am ajutat.

| addalecsandra a răspuns:

Pai fond de ten sau pudra, creion dermatograf negru dar iti dai asa pe pielea aia din ochii nu stiu cum sa-ti explic laughing direct pe genele de josbig grin nu sub elebatting eyelashes si sus la fel si se vede gen un conturbatting eyelashes... apoi rimelbatting eyelashes daca vrei un fard de pleoape alb/verde sau ceva aproape de culaorea tenului tau (roz sau maro ) si un luciu de buzee:d.:* Funda?

| mary96 a răspuns:

Pai uite o idee: poti incerca o pudra nu prea inchisa la culoare cu un creion verde intr-o dunga intr-o dunga subtire sau un fard pe nuanta pantalonului dat la baza pleoapei cu un gloss transparent sau roz deschis

| YoAnne a răspuns:

Pai ai putea pe pleoapa superioara sa iti faci jumatate de pleoapa cu fard alb si cealalta jumatate plecand de la jumatatea pleoapei pana in coltul ochiului cu un verde putin mai inchis decat nuanta care o ai la pantaloni, dupa care un rimel si un gloss si o sa fi superba!happy