| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU, imi puteti da si mie o poza cu Thylane Blondeau nemachiata. Daca puteti, vreau sa fie destul de recenta (2012 sau 2013). Puneti link-ul cu poza (precizati si din ce an e poza) si spuneti parerea voastra: e frumoasa fetita sau nu prea sa deosebeste de celelalte?

Dau Funda pentru cel mai complet raspuns.

3 răspunsuri:
| gabygabygaby a răspuns:

Http://www.whatwilliweartoday.ie/......gue-model/ VEZI ca e ultima poza si da pare simpatica are ceva e draguta nu prea conteaza parerea altora despre ceva ce tie iti place.

| anonim_4396 explică (pentru gabygabygaby):

Esti sigura ca poza nu e dintr-un pictorial? Am gasit aici o poza asemanatoare... file:///C:/Documents%20and%20Settings/AAA/Desktop/tumblr_lp3fyijjub1qda63no1_500.jpg

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti sigura ca poza nu e dintr-un pictorial? Am gasit aici o poza asemanatoare... https://www.google.ro/......ps?/search