| Betterlikemebitch a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie le baza propriei experiente un tratament, sapun sau crema pentru cosuri si o fața fara absolut niciun defect? In prezent ma spal cu un sapun protex si dupa imi fac o masca din miere si lamaie dar cred ca ar mai trebui ceva pe langa aceasta masca

2 răspunsuri:
| Mad1 a răspuns:

Incearca sa te speli pe fata cu sapun de sulf gasesti la farmacie. Doar ca o saptamana sau 2 iti iese tot de pe fata afara adica arata foarte aiurea. apoi se usuca tot si cade

| anonima0417 a răspuns:

Mario Badescu frt...sunt scumpicele dar fac cea mai buna treaba
Incearca si de la la roche posay effaclar duo plus