| sirbuana a întrebat:

este adevarat ca daca prepar o crema de fata din Galebenus si miere, pot scapa de cosuri si puncte negre?
RASPUNS URGENT VAA ROOG!
sau daca imi puteti recomanda o masca naturala,? DAU FUNDA! :*

Răspuns Câştigător
| Miah a răspuns:

Nu ai pentru ce. Mă bucur că te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| vladutzick a răspuns:

Buna. Iat-i 2 aspirine, piseazale pana se fac praf, adauga o lingurita mica de apa, amesteca si apoi pune pe cosuri doar 15 munute. PA

| sirbuana explică (pentru vladutzick):

Si cu ce ma ajuta? :*. adica imi dispar?

| vladutzick a răspuns (pentru sirbuana):

Da. Da nu te astepta sa iti dispara a doua zi.

| Miah a răspuns:

Bună. Da este adevărat dar rebuie să te faci de mai multe ori ca pielea să se obişnnuească cu ea. Să nu ţi-se pară prostesc dar face bine să te speli şi cu urină. Nu este chiar plăcut dar are efect. Am mai auzit şi de măşti cu argilă, dacă te speli cu ceai de muşeţel în fiecare seară te ajută foarte mult. Mult succes să-mi spui cum a mers. Pa pa

| sirbuana explică (pentru Miah):

Multumesc frumos, da cu musetel m-am spalat de cateva ori si intr-adevar este foarte bun! :* si celelat masti sunt sigura ca o sa dea roade :*

| Miah a răspuns (pentru sirbuana):

Nu ai pentru ce. Mă bucur că te-am ajutat

| Miah a răspuns (pentru sirbuana):

Nu ai pentru ce. Mă bucur că te-am ajutat.