| 1999claudia1999 a întrebat:

imi puteti spune unde gasesc vopsea de par in diverse culori in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| FUCKy0u a răspuns:

Turcoaz=albastru de metil, mov=mov de gentiana, Roz=carmin.Le-am incercat pe toate si ti le recomand cu maar-mare drag.Eu momentan sunt verde in cap de la albastru de metil happy

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.gotica.ro/172-COSMETICE/185~VOPSELE-PAR/ adresa e sus ( Str. Mihai Voda nr 13, parter ). Daca esti blonda prind culorile mai inchise ca nuanta ta pe par fara decolorare da trebuie sa astepti 40-60 minute.

| FUCKy0u a răspuns:

Ce culori vrei?

| 1999claudia1999 explică (pentru FUCKy0u):

Turcoaz mov strident si un roz strident happy

| 1999claudia1999 explică (pentru FUCKy0u):

Merci dar eu vreau vopsea cen nuantator sau ceva de genu care sa dureze mai mult

| FUCKy0u a răspuns (pentru 1999claudia1999):

Toate astea tin destul de mult.Cel putin metilul si movu' de gemtiana tin mai mult de 2 saptamani

| 1999claudia1999 explică (pentru FUCKy0u):

Oricum mersii de ajutor

| FUCKy0u a răspuns (pentru 1999claudia1999):

Cu cea mai mare placere.Dar pe bune, iti recomand albastrul de metil.

| 1999claudia1999 explică (pentru FUCKy0u):

M-am gandit la el dar am gasit un magazin vare are toate culorile pe care ti le poti dorii

| FUCKy0u a răspuns (pentru 1999claudia1999):

Pai atunci iti poti lua de acolo, nu?

| 1999claudia1999 explică (pentru FUCKy0u):

Da.....multu pentru ajutor

| FUCKy0u a răspuns (pentru 1999claudia1999):

Cu cea mai mare placere

| anonim_4396 a răspuns (pentru FUCKy0u):

La roz era fucsina (castelani ), carminu de regula iese rosu.

| FUCKy0u a răspuns (pentru 1999claudia1999):

Turcoaz=albastru de metil, mov=mov de gentiana, Roz=carmin.Le-am incercat pe toate si ti le recomand cu maar-mare drag.Eu momentan sunt verde in cap de la albastru de metil happy