| RuxyRox a întrebat:

La saptamana altfel trebuie sa facem haine din materiale reciclabile. Am cautat pe net dar nu am gasuit nimic.Eu as vrea ceva mai simplu. Ma puteti ajuta cu ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Adryyann a răspuns:

Asta facem si noi... eu ti-as propune sa faci o rochita din toate testele tale... daca le mai ai laughing nu e greu, iei o rochie rea si lipesti/capsezi/cosi toate testele pe ea big grin

4 răspunsuri:
| andreea25_8864 a răspuns:

Poti sa faci o palarie si lipesti tot felul de materiale reciclabile pe ea sau o geanta.

| mishuzuchan a răspuns:

Poti sa faci o fusta si sa lipesti pe ea dopuri

| Dya22 a răspuns:

Ai putea sa lipesti pe un corset si o fusta sau chiar o rochie evantaie facute din hartie.
Sau iti poti face dintr-un sac menajer ceva (o fusta, rochie)pe care sa incerci sa pui pixuri, dopuri sau chiar betisoare din acelea pentru numarat (care se folosesc uneori pentru a invata sa socotesti la scoala.)

Succes!