| AlexandraMoldovan18 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu 'leac' pentru cearcane? Am mare nevoie de ajutor. Ofer FUNDA

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Somnul si de la AVON este un produs pe baza de flori de ciresi, cred.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Sa te odihnesti bine

| butterflyone a răspuns:

Crede-ma ca somnul e cel mai bun leac. Dormi suficient si vei vedea ca nu o sa mai ai cearcane.

| despina17 a răspuns:

Pune zatu de la cafea o lingurita intr-un servetel umed si leaga servetelul la colturi ma refer sa il impachetezi sa nu curga si te dai cu el pe cearcane o sa iti treaca apoi putin castravete pe cearcane si esti gata de distractie nu vreau funda raspunde-mi si tu la intrebari

| Annae23 a răspuns:

Poți folosii mai multe remedii naturiste, cum ar fi lingura din congelator, castravetele aplicat pe ochi și în general compresiile cu apa rece lăsate câteva minute. Dacă nu funcționează remediile naturiste, poți apela la cosmetice cum ar fi anticearcăn sau fond de ten. Baftă!

| AlexandraMoldovan18 explică (pentru Annae23):

Am incercat, dar nu a functionat, mai vad...,

| Flaviushiatata a răspuns:

Dormi si tu mai mult!

| AlexandraMoldovan18 explică (pentru Flaviushiatata):

Crede-ma ca dorm destul, ca stiu si eu asta!