| VaD a întrebat:

Maine am balul de absolvire (cls XII ) si sunt cam nehotarata cu ce sa ma imbrac.Mi-am cumparat o rochita,mi se parea draguta in magazin, dar acum mi se pare un pic penibila.Este roz si cu o fundita neagra intr-o parte si cu niste bulinute care se "intensifica" in partea de jos....este ceva de genul :http://www.google.com/......tp?/imgres
Ce ziceti,mai bine m-as orienta spre altceva? Nu stiu, n-as vrea sa ma simt rau. Vreau parerea voastra sincera.
Fundita.

Răspuns Câştigător
| JustSomebody a răspuns:

Buna.Trebuie sa porti ceva care se potriveste cu personalitatea ta, dar si cu culoarea tenului tau.Rochita este draguta, dar poate nu ti se potriveste perfect.Iti dai seama ca in noaptea balului de absolvire trebuie sa arati asa cum ai visat mereu.Intreaba-te daca aceasta este rochita potrivita pentru una dintre cele mai importante baluri din viata ta. Daca tu simti ca nu gaseste repede
altceva de imbracat, suna o prietena sau mai mergi prina magazine pentru ca merita sa porti ceva ce ti-ai dorit mereu. Poate vei reusi chiar sa o modifici putin astfel incat sa te simti bine in ea.Sa iti alegi tinuta perfecta.Byehappy si distractie placuta!

1 răspuns:
| Smile94 a răspuns:

Mie imi place, chiar daca nu sunt o fana a pink-ului, dar daca tu nu te simti bine in ea, mai bine nu o lua, pentru ca nici eu, nici altcineva nu iti va schimba perceptia asupra ei si implicit a ta