| loveanime059 a întrebat:

kiss Mi-am cumparat balsamul Head and Shoulders Citrus Fresh, iar pe el scris ca se de la scalp, masand usor de la radacina spre varfuri, dar din cate stiu eu balsamul nu se de la radacina deoarece devine gras. Voi ce ziceti? happy

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Aplica-l decat de la jumatatea parului in jos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa stiu si eu, doar pe lungime. Ori am eu o formula noua ori vor sa consumi mai mult produs ca sa le faci vanzare mai repede. Eu nu l-as aplica, scalpul are destule uleiuri.