| 49Days a întrebat:

Ce parere aveti de samponul head& shoulders cu lamaie?
Eu am parul gras la radacina si varfuri mai uscate (il spal la 3 zile dar se ingrasa dintr-a doua)dar fara matreata. Dauneaza cumva? Stiu ca h&s este antimatreata in special.

6 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Îi bun pentru pări dar vezi să nu-ți intre cumva în ochi.

| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Eu am folosit H&S fara sa am probleme cu scalpul si mi-a produs matreata cu care ma lupt si azi si tot nu am scapat in totalitate happy

| 49Days explică (pentru GiuliaMariaa05):

Pentru matreata la mine a fost bun palmolive albastru. Am avut matreata o singura data si cu el nu mai am de ani buni.

| Irinelos a răspuns:

Este foarte bun. Si eu am aceeași problema ca tine si ma spal cu h&s cu lămâie tot la 3 zile. Ti-l recomand

| Nk_Edy_1999 a răspuns:

Foloseste mai bine ulei de argan sau produse de tip natural gasite la plafar, sunt mai eficiente,

| 49Days explică (pentru Nk_Edy_1999):

Nu neaparat. am folosit destule oh go on