| Andreea_8586 a întrebat:

happy mi-am cumparat ulei de ricin pentru cresterea parului si as vrea sa va intreb (daca ati mai folosit ) in cat timp se vad rezultate? big grin Mersii! :*

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Se fac cate 10 sedinte intr-o luna. Desi cel mai bun este uleiul de masline, se lasa 30 min pe par dupa care se spala cu sampon, rezultate sunt vizibila ca stralucire a firului de par, in timp se se vad ca firele de par nu mai cad atat de mult ca inainte.

| ClaudiaGabriela_6084 a răspuns:

Cam intr-o luna, dar impreuna cu galbenus de ou e bun pentru caderea parului.Dar nu mai mult de o data pe saptamana si sa te clatesti ff bine ca sa nu faci matreata.

| Andreeagirl a răspuns:

Pai eu ma dau de o luna, il aveam tare despicat. Pozi sa te dai de 2-3 ori cu un borcan. Da foarte mult volum parului si se vede de la prima aplicare. In cazul meu se vad foarte multe rezultate chiar si daca folosesc placa( nu imi mai cad atat de multe fire de par si nu mai am decat 2-3 fire despicate din cate aveam ).

| Andreea_8586 explică:

Da se poate amesteca uleiul de ricin cu cel de masline si galbenusul de ou? isi face efectul si straluceste si parul? (e prima data cand folosesc si vreau sa stiu mai multe ) :d Si multumesc mult celor care mi-au raspuns :*:*:*