| honeybunny13 a întrebat:

mi-am luat un pulover alb cu o bufnita cu ce as putea sa-l port fundita a si lamulti ani andreilor si andreelor

10 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Merge cu o pereche de blugi skinny negri sau albastu inghis si o pereche de tocuri bej sau negre:
http://www.google.com/......tp?/imgres

| ShadowGhost a răspuns:

Buna.Si eu am unul din acela.Il port des cu o pereche de jeansi stramti albastri si cu ghete sau U.G.G.Il mai port cu colanti de diferite modele gen fulgi, sau simpli.Iti recomand sa-l porti cu o pereche de jeansi, daca vrei sa arati fashion. Poti sa iti pui dres cu pantaloni scurti din jeansi si cu acel pulover.happySper ca te-am ajutat.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea9595 a răspuns:

Buna. Daca vina peste fund (iar puloverele lungi se poarta) iti recomand sa il porti cu o pereche de colanti negri. Daca nu, poti sa incerci cu blugi mulati. Ar merge bine cu UGG-uri sau niste ghete/ bocanci (bocancii se poarta) cu blanita. Daca il iei cu colanti ai putea incerca cizme sau ghete cu toc (platformele sunt in trend). Ai putea sa poti un colier lung cu bufnita (e foarte hot) si s-ar asorta perfect. Ca coafura ar merge o coada de cal.

| honeybunny13 explică (pentru Andreea9595):

Ara asa un pic de codita la spate dar nu e cu mult mai lung decat in fata

| Paoo a răspuns:

O pereche de colanti, UGG, colier mai lung, parul prins in coada de cal.