| anonim_4396 a întrebat:

please HELP! eu am niste sprancene foarte rare crying ce as putea face ca sa se indeseasca? m-am dat cu ulei de ricin o luna dar parca niciun rezultat crying va rog sa ma ajutati... dau fundita;(

5 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Incearca diverse tratamente cum ar fi cele de pe siteul acesta : http://www.ele.ro/......gene-12952
Si daca nu merge incearca sa te machiezi in asa fel incat sa para mai dese(eventual da cu creion pe ele) http://www.kudika.ro/......-rare.html

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Penseaza-le si o sa creasca dese, eu le am mari si dese fara sa le pensez, si le vreau mici laughing.

| lolita16ask a răspuns:

Ie normal si nu te stresa nu e capat de lume daca nu iti place cum arata foloseste si tu ca si colega mea care are aceiasi problema o carioca de la kallos maro inchis si se va acoperi golul si e de durata si ft misto arata iti spun si la colega mea ii sta superb si ii o mare diferenta.sa nu te sperie deloc nu pateaza se sterge cu un serverel umed daca gresesti. pretul e de 11 lei maxim depinde de magazin si in continuare foloseste uleiul de ricin

| alexaNNNNdeR a răspuns:

Mai bine te razi cu lama ca daca te pesezi pe urma iti va creste greu.

| Bibiişor13 a răspuns:

Pensează-te şi după, fă-ţi sprâncenele cu un creion special.