| rihanna7865 a întrebat:

Am niste sprancene foarte foarte rare crying! ce pot sa fac sa mi se indeseasca? Va rog mult ajutati-ma ...am incercat ulei de migdale si de ricin dar u au functionat. ce altceva as putea sa fac ca sa se indeseasca? dau funda happy

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ai folosit uleiul de ricin asa o luna sau doar 2-3 zile si te-ai plictisit? Trebuie sa te dai in fiecare seara, sa lasi sa actioneze toata noaptea si abia peste cateva saptamani vei observa rezultatele.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Eu zic sa le lasi asa, daca nu le colorezi...Eu le am destul de dese si cred ca mai rare sunt mai sexy. :*

| SaveAngel a răspuns:

Poti face:
1: sa iti tai varfurile de la spancene (merge si la gene)
2. Te poti da cu ulei de ricin (il gasesti la plafar si costa 5 lei) sau ulei de masline
Funda happy :*