| RockOut4ever a întrebat:

Sambata ma duc la o proba pentru o scoala de actorie si trebuie interpretez ceva ( o poezie, un scenariu singura etc. ) dar nu am nici cea mai vaga idee. Daca stiti o poezie frumosa sau un secnariu bun care il pot interpreta solo va rog sa imi scrieti macar titlul si autorul, daca nu se poate sa le scrieti complet. Ms mult :*. Dau funda si puncte.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

La scoala de actorie sunt cerinte destul de mari ...sa nu crezi ca poti sa ii impresionezi citind o poezie!
...depinde de talentul tau actoricesc.dar eu iti recomand o sceneta de caragiale!
... poate 2 loturi!

| PITIKA_3612 a răspuns:

Incearca sa faci ceva care sa impresioneze, de exemplu iti poti face tu un scenariu sau poti sa interpretezi un personaj dintr-un film... daca gasesc ceva te ajut!