| lenutamihaela277 a întrebat:

stiti niste ceaiuri pentru slabit? Daca stiti puteti sa imi dati niste site-uri online de unde le pot cumpara? Dar... xsa nu fie nici foarte scumpe, cel mai bun si rapid raspuns primeste funda. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Exista niste ceaiuri anti-adipoase. Dar in esenta ele ori iti taie urat pofta de mancare (mai rar) ori te fac sa mergi la wc (cele mai multe). Si acolo chiar te certi cu fundul tau.

Eu as incerca la plafar. Nu as lua online. Nu de alta dar nu stii de cand sunt, de unde sunt, cum sunt. Si nu merita.

Oricum abordarea cu ceaiuri de slabit nu este nici pe departe cea mai eficienta. Dar este alegerea ta.

2 răspunsuri:
| Uza a răspuns:

Daca bei niste ceaiuri si mananci mult si tampenii, nu faci nici sport(cat de putin, conteaza) sa fi sigura ca nu vei ajunge la rezultatul pe care ti-l doresti. Ceaiul este doar ceva suplimentar alaturi de baza slabitului: o alimentatie cat mai echilibrata impreuna cu sport.

| Angel16ms a răspuns:

Un ceai incredibil de bun pentru slabit se numeste "canadian tea" si se gaseste in farmacii si pe net daca cauti happy