| Pitiica a întrebat:

Heiipuppy dog eyes îmi puteți da va rog niște site-uri cu adidasi de firme care pot fi achiziționați online?batting eyelashes, știți voi...curier rapid sau prin posta:d si ceva site-uri cu haine, cu excepția miniprix.ro sau fashionday.ro.Mulțumesc anticipat:*cel mai bun raspuns primește fundita!:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| andreiasavescu a răspuns:

Cei mai frumosi adidasi de la cele mai multe firme sunt pe http://is.gd/adidasidefirma de unde imi cumpar si eu frecvent. Au transport gratuit si sunt seriosi!

| velicue a răspuns:

Originals,mycloset,comodo,u-man,romasport,teesch.ro

| Nitu11 a răspuns:

Kickback.ro, u-man.ro, bmxmagazin.ro, outletsibiu.ro, oldschoolshop.ro, americaskate.ro.