| LilMissMe a întrebat:

Sunt un Cry Baby (imi place Melanie Martinez), dar in Romania nu exista tricouri cu ea sau alte lucruri...Ma puteti ajuta? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Bota_Valentin_1991 a răspuns:

Daca esti fana si nu se gasesc triocuri cel mai simplu este sa-ti faci un imprimeu pe tricou cu ce doresti la un magazin specializat.cu poza pe care o vrei(poza trebuie sa o ai pe telefon, si sa ai si cablu de date) si cu tricoul pe care vrei sa iti pui imprimeul.se pot face si pe cani, perne, etc.Cred ca am fost de folos cu acest sfat.

| LilMissMe explică (pentru Bota_Valentin_1991):

Multumesc mult! Nu m-am gandit la asta! Meriti fundita aia!

| Bota_Valentin_1991 a răspuns (pentru LilMissMe):

Multumesc frumos, a fost un raspuns care te-ar putea ajuta.