| Kukyy a întrebat:

Vreau sa ma tund dar nu stiu cum.Deci am fata ovala, fruntea mare, ochii mari si caprui, iar parul este mediu si am breton pe toata fruntea dar acum a crescut pana la gat deci nu pot sa'l mai tin dat drumul, il tin prins si xcum nu imi sta asa de bine cu breton pe toata fruntea si de aceea vreau sa ma tund.As vrea cateva sugestii dar nu vreau poze cu coafuri de vedete. Funda + vot

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Te tunzi acu si maine vii pe TPU si te plangi ca nu stii ce 'fraier' tea tuns si si-o batut joc de capu tau
Mai bine lasa' parul asa cum ehappy
Multi ar vrea sa aiba parul fie si cu 3 Cm mai mare si tu vrei sa te tunzi laughing

| Gazulina a răspuns:

Ai putea sa-ti faci bretonelu pe`o partee; x Si parucuu`in scarii`; x o sa arete superr love struck e doar o pareree`love struck acum vezi tu` >big grin