| anonim_4396 a întrebat:

Hey tuturor! happy Ce este mai bun pentru a te epila la zona intima? Eu folosesc lama de cativa ani si nu imi place deloc sad Cresc firele pe sub piele si foarte des...ce imi recomandati?big grin

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la salon, ceară caldă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceara sau epilator. Si daca ai mai multi bani epilare permanenta.
Uite o lista de preturi :
http://www.coquette.ro/page/ro/preturi

Adica ma gandesc ca e mai ok sa te epilezi de cate ori o trebuii (cate sedinte ) si sa scapi decat sa te chinui din luna in luna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceara/benzile depilatoare sunt cele mai bune! Dureaza si mai mult si nu irita chiar atat de tare precum lama.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Te poti epila cu ceara.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Sa mergi la salon, sa te faci cu ceara.
Nu costa foarte mult, dar se merita.
Parul o sa creasca foarte greu, dupa o luna.
Sau te poti face cu epilatorul, daca poti rezista!
Succes!
Si ai grija de tine!

| benga94 a răspuns:

Plimbatul cu loganul incetineste cresterea parului, incearca si ai sa vezi!laughing)

| Anitta97 a răspuns (pentru benga94):

Tarane

| benga94 a răspuns (pentru Anitta97):

Tarank esti tu! Daca nu te place nici soacrata are ea motivele ei...

| lalalapsfedr a răspuns:

BUnă. Nu merge la salon! Adică eu nu aş merge, e mai ruşinos intradevăr. Cumpăraţi ceara si fă-te singura! Ceara e ieftina până in 20 lei, eu asa am cumparat. E mai costisitor, dar merita. funda?