| MiSSyoUNow a întrebat:

Hey. Vine in curand banchetul si am o problema. Sunt scunda, am 1, 60, si cam grasa. Am inteles ca ar trebui sa port tocuri, pentru ca subtiaza picioarele si ma face mai inalta, dar nu stiu cum sa imi aleg ochia. Astept sfaturi si imagini. Mersi anticipat si FUNDA + VOT!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| loredanaFS a răspuns:

Buna. Uite cateva trucuri pentru a parea mai inalta: http://www.fetelestiu.ro/......ai-inalta/

| CristalHeart a răspuns:

Sa iti spun ce iti recomand eu incearca o rochita in nuante inchise pentru ca acestea te fac sa pari optic mai slabuta.In plus nu trebuie sa pui accentul doar pe tinuta, incearca sa iti avantajezi mai mult ochii, cu un machiaj mai indraznet, cat despre pantofi, nu alege unii cu un toc foarte inalt deoarece risti sa nu poti sta in ei foarte mult timp.Succes

| MiSSyoUNow explică (pentru CristalHeart):

Mi-ai putea recomanda un model anume pentru rochie, care sa subtieze?

| Thau_Scump_Criysu_1997 a răspuns:

O rochie rosie si niste tocuri rosii asta e parerea mea

| MiSSyoUNow explică (pentru Thau_Scump_Criysu_1997):

Mi-ai putea recomanda un model de rochie?