| Ana_7904 a întrebat:

Hey,vreau sa-mi cumpar un epilator pana in 150 de lei. Sunt bune cele de la Remington sau Singer? Daca nu, ce imi recomandati? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| ankadiana9 a răspuns:

Al meu a costat 169 de lei dar mai era unul tot asa la 99 lei:Braun SE1170, 20 de pense si 1 viteza...dar poti incerca sa te epilezi si cu ceara adica mie metoda asta mi se pare mai dureroasahappy

2 răspunsuri:
| alexandraplay a răspuns:

Pai cel mai bun e cel de la Braun dar si de la Remington sper ca te-am ajutat happy love struck

| ankadiana9 a răspuns:

Braun,Philips etc....eu am un epilator Braun SE3370, 20 pensete, 2 viteze de culoare roz si sunt foarte multumita de el.....deci cred ca Braun happySper ca te.am ajuatat.