| andreeamaria1999 a întrebat:

Hey...vreau si eu niste coafuri dragute si usor de realizat pentru scoala.dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pentru scoala ai putea sa incerci codita impletita pe o parte :D : https://www.google.ro/......ps?/search

Mai poti incerca sa-ti prinzi doar o parte din par si sa-l faci sus putin mai "bufant". Ceva de genu ca in imagine, dar mai aranjat : https://www.google.ro/......ps?/search

-Daca sti, sa-ti impletesti parul in doua, sau poti ruga pe cineva sa te ajute( dupa parerea mea, arata supeer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mergi la scoala, un coc simplu, o coada de cal, il poti impleti.
Te pup!

| andreeamaria1999 explică (pentru anonim_4396):

Pai cam astea le port in fiecare zi. vreau si altceva...

Răspuns utilizator avertizat
| PrEtTyAnGeL a răspuns:

M.youtube.com/watch?v=L3K1SqvPrUk&hl=ro&guid=&client=mv-google&gl=RO
m.youtube.com/watch?v=R9IGRD5RuPI&hl=ro&guid=&client=mv-google&gl=RO
m.youtube.com/watch?v=dNGyZES8JRc&hl=ro&guid=&client=mv-google&gl=RO
funda?winking