| Dollicious a întrebat:

Heyy! Care din voi aveti inel dinasta, se innegreste?

http://www.avon-shop.ro/brosura-avon/inel-leila-pi-4066. html

deoarece mi-am mai comandat set de 3 inele si dupa vreo saptamana s-au innegrit:(
sau acesta

http://www.avon-shop.ro/brosura-avon/inel-gabriella-pi-4 056.html

care din ele e mai frumos?

Răspuns Câştigător
| LoliTa_7237 a răspuns:

Pei daca e din argint se spalastraight facedar cu ajutorul unei lotiuni silver clean(hagerty)dupa folosire bijuteriile arata ca noiwinking
mai finut mi se pare primul:X

4 răspunsuri:
| Carla_2571 a răspuns:

Buna! sSI eu l-am comandat pe primul si mi sa inegrit, dar dupa vreo 2 saptamani>Mie imi place mai mult primul ca este mai interesant.

| Patricia a răspuns:

thinking Nu mi-am comandat accesorii de la avon...mai bine il vad in fata cum arata. Pe acolo zic ca nu contin nichel.thinking
Probabil o sa se inegreasca daca o sa te speli pe maini cu el- daca o sa intre in contact cu apa
Eu zic ca primul e mai frumos

| SerenaCRK a răspuns:

Imi place mai mult al doilea.Si da,bijuteriile Avon se innegresc.Mi-am cumparat si eu acum ceva timp doua inele Avon, si oricat le-am protejat de apa si umezeala, acum arata groaznic.La Meli-Melo poti gasi niste inele dragute si destul de ieftine, daca te intereseaza.

| CristinaElena96 a răspuns:

Bijuteriile de la Avon sunt groaznice si scumpe. Inelul acela este in jur de 25-30 de lei, decat sa-ti iei prostia aia de inel care daca din greseala are contact cu apa se innegreste imediat sincer mai bine iti iei unul de argint, pe bune acum.Am dat 25 de lei pe 4 perechi de cercei, in revista scrie ca nu contine nichel.In 2 saptamani mi s-au innegrit de tot.Sincer bijuteriile de la avon is de ****.
Sincer mie imi plac amandoua, dar conteaza si calitatea. sper ca te-am ajutat, multa bafta!:*