| Sarraa97 a întrebat:

Heyy.merge camasa de blugi mai deschisa ceva de genul https://www.google.ro/......ps?/search cu pantaloni tot de blugi mai inchisi putin, camasa bagat in pantaloni ci o curea subtire neagra, balerini negri si un sacou albastru? sau in loc de pantaloni astia ar merge mai bine o pereche tot de blugi albi sore gri si pe margine de sus pana jos cateva tinte? sau in locul sacoului albastru unul negru.:)):D:Dpareriii.:*:**

3 răspunsuri:
| extremeA07 a răspuns:

Cel mai bine ar merge cu pantalonii albastrii mai inchis, fara sacou, cu curea maro, si niste pantofi tot maro.

| Sarraa97 explică (pentru extremeA07):

Am nevoie de sacou ca o sa port aceasta tinuta seara.

| EllenaElly a răspuns:

Pai poti sa porti camasa cu blugii mai inchisi cu balerinii negrii si un sacou negru. Sper ca te-am ajutat! :*