| Anonim_4683 a întrebat:

Heyy`sz ppl, ce fixativ sau spuma de par folositi? [spuneti si un pret:*/funda]

Răspuns Câştigător
| adelina_5429 a răspuns:

Nivea si fff bun happy ps imi dai si mie funda plssssbig grinhappy

7 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Nivea este cea mai buna si nu este nici foarte scumpa happy! fundita?

| Sapphire a răspuns:

Spuma de la Wella e cea mai buna.

| ikram a răspuns:

Gel Spray Hegron http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=163, eu am mare de vreun an si tot nu s-a terminat :)

| šρяίηģ a răspuns:

Spuma de par de la Nivea. Costa pana in 15 lei. Si fixativ de la Schwarzkopf- Taft. Nu mai tin minte cat costa fixativul, dar pana in 20 de lei si acesta.winking

| Diana498 a răspuns:

Eu folosesc fixativ syoss care e in jur de 14 lei si spuma de par de la taft care e vreo 11 lei. Toata marca syoss este foarte buna trebuie s-o incerci! Imi dai fundita?

| sylvie a răspuns:

Fixativul Isabel e neasteptat de bun si mirose si bine...pentru numai 7 -8 lei (si este si ceva mai mare decat celelalte). Dezavantajul este ca se gaseste mai greu.Stie cineva daca mai este prin magazine?

| © E m i ℓ y a răspuns:

Acum depinde si cat de puternica vrei sa fie.Eu iti recomand spuma de la Nivea. E destul de bunaa si e in jur de 12 lei.