| spionu a întrebat:

care e diferenta intre ceara de par gel/spuma/ fixativ? care e mai bun, mai puternic? voi ce folositi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| claudiu11re a răspuns:

Din punct de vedere se spune ca ceara e mai buna decat gel si fixativ...de la cel 2 cica iti pica parul...

| cosmina95 a răspuns:

Ru iti recomand cera de par si fixativul.dar sa nu folosesti in exces ceara de par pentru ca iti ingasa parul.iei o picatura de ceara si intinzi pe degete iar apoi raspandesti prin par dar niciodata la radacina:*