| cokkooo a întrebat:

Heyy TPU :* vine vara pff.-. si abia astept laughing dar problema e ca sunt cam mica de statura si cam plinuta sad am 13 ani 1.64 m si 63 kg straight face si, a-si vrea sa ma inalt. big grin din cate stiu eu daca te inalti o sa slabesti. happy si ma gandeam sa folosesc acele pastile de crestere... straight face vreau si eu totusi sa arat bine mai slabutza si mai inalta puppy dog eyes voi ce parere aveti? sa incerc acele pastile? :o dau funda :*

5 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Doamne! eu nici pana acum nu pot sa inteleg de ce bagati atatea in voi si dupa ziceti ca sunteti grasi.Eu la 13 ani am avut 30 de Kg si acum am 18 si 46 kg.Ce mai bun lucru pe care l-ai face este sa mananci sanatos si sa faci sport.De-le incolo de pastile.Si eu sunt mica de statura, inca mai mica decat tine si ce o sa ai timp destul sa cresti.A si am auzit ca daca faci sport poti sa te inalti. Sfatul meu e sa nu te apuci sa i-ei acele pastile care pot avea consecinte.

| Annalina99 a răspuns:

Fa innot te poti inalta. poate happyDar in niciun caz pastile :O:O Lasa ca totul sa vina in mod natural...

| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Da sigur, incearca pastilele alea, si mai ia si niste sroturi

| TheBlackSwan a răspuns:

Fa un sport (handball, baschet, inot) poti sa si slabesti si sa te si inalti, dar astea intr-un timp indelungat de peste un an.Nu ai cum sa te "transformi" atat de repede pana la vara.

| anonimatus1999 a răspuns:

Nu este bine sa iei pastile cel mai ok este sa faci sport pentru a slabi si sa mananci foarte natural astfel vei avea mai multe vitamine carte te vor ajuta sa scresti