| mango_7455 a întrebat:

Heyyy! vreau sa imi pun pierce in limba si nu stiu imi puteti recomanda niste saloane din Bucuresti?
unde e tot in regula?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti pune nici un pierce in limba mai tarziu cand vei ajunge mai in varsta o sa ti-l dai jos si o sa-ti ramana o gaura in limba! Iti mai bine asa cum esti natural/a; nu te mai lasa influetat/a de mass-media care promoveaza tot felul de gunoaie! Ia-o ca pe un sfat!

| mango_7455 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma las influentata de nimeni dar asta simt ca trebuie sa fac...laughing
adica imi plac fff mult pierceurile si in buza nu imi pu si nici in spranceana.laughing k nu imi place
si macar in limba si in ureche sa am piercingurilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru mango_7455):

Nu glumi cu lucruri de astea! Mai tarziu o sa zici ca nu ai avut minte de ti-ai pus alea in limba sau urechi! Nu toate lucrurile care-ti plac sunt bune! Multi adolescenti se poarta, se imbraca asa cum vad pe la televizor sau pe internet! Ei zic ca nu; dar ceea ce vad acolo ii influenteaza la nivel de subconstient si nu-si dau seama de asta!

| mango_7455 explică (pentru anonim_4396):

Crede`ma ca am trecut de fazele alea cand eram fan Andree si ma imbracam ca elelaughing
nu pe mine chiar nu ma influenteaza nimeni si nimic...
Stiu ca mai tarziu o sa regret da asta e CARPE DIEMlaughing love struck