| Tidiii a întrebat:

Hi!:* ce spuneti daca imi iau de revelion o bluza intr'o nuanta de grii si e modelul acela care pare a avea dedesubt o camasa (este alba) o pereche de blugi acum un sfat gri, negrii, albastrii thinking aici nu stiu ce culoare, si o culoare la oja intre albastru si rosu situ ca rosu se cam poarta acum si merge si bine cu grii. apropo va rog nu schimbati prea multe la tinuta ca vreau sa fiu cat mai simplu.Si inca ceva in picioare o sa am ugg'uri. happy

Răspuns Câştigător
| Daisy_5316 a răspuns:

Sună binebig grin
Referitor la blugi, ia-ţi gri, aşa este cel mai bine.
Dar la ojă dacă adaugi roşu, te sfătuiesc să porţi şi un accesoriu discret care să aiba aceeaşi culoare. [cercei, lănţişor cu o emblemă roşie, brăţară]
Dacă nu, nu cred că ar fi o problemă astalaughing
Ugg'urile se potrivesc şi ele.

Deci e foarte ok ţinuta şi îmi place că vrei să fii cât mai simplă, este cât se poate de elegant aşa. Am încredere că'ţi vei alege şi un machiaj potrivitbig grin
Un An nou fericit!

8 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Bluza gri+ blugi negri +ugg-uri +oja rosie :*

| noktambul a răspuns:

Ia-ti ce vrei pe tine, important este sa te simti bine in tzoalele pe care le imbraci. Ugg-urile alea sunt chiar asa de importante? Nu ai ceva mai normal de incaltat? An nou fericit si distractie maxima!

| Bacteriuță a răspuns:

Eu as zice ca pentru blugi ar fi mai dragut sa ai o culoare mai vesela. daca ai blugi rosii sau roz, ia-i! daca nu, ia blugi albastri iar unghiile sa fie colorate diferit (in caz ca ai mai multe oje de culori diferite). in caz ca ai doar cateva oje (sub 10), atunci fa-le rosii.
distractie placuta! :*

| Ciprian a răspuns:

Blugi albastri si oja rosie. Si totul va fi ok. An nou fericit!

| Sabina_1904 a răspuns:

Sa iti spun pentru ce as opta eu : mi-as lua o pereche de blugi albastrii(acum depinde si de care model sunt si ce fel de albastru e )si o oja de culoare rosie sau visinie'mai depinde si de culoarea ugg'urilor pe care le ai.Iti doresc un an nou fericit! Sabina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti frumoaso ^_^ happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place bluza gri+ugguri gri+blugi gri.parerea mea ca mai bine blugi negrii sau albstrii. dar negrii cred ca merg cel mai bine. dar sa fie mulati si eventual cu o curea interesanta ceva.si pentru o pata de culoare iti faci un machiaj dragut, sau manichiura, cum vrei. pop kiss

| Tidiii explică:

Am uitat sa mentionez ugg'uri gri big grin.