| Marian_Grigoriu_2001 a întrebat:

As vrea sa ma duc la nunta cu o camasa alba, blugi albastri si o pereche de adidasi rosii nike air max. Si nu sunt hotarat daca merge un papion rosu cu albastru. Ce spuneti de aceasta tinuta? happy Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu as înlocui adidașii cu pantofi. Dar oricum e alegerea ta. Papionul roșu e bun.

| Marian_Grigoriu_2001 explică (pentru Bondarel99):

Eu nu prea ma simt bine in costum, pantofi si chestii de genul.

| Lioana a răspuns:

Ar fi bine sa alegi ceva mai elegant daca mergi la nunta. Daca nu-ti place sa porti costum, ia niste pantaloni de stofa si camasa. Adidasii si blugii nu sunt potriviti pentru o nunta.

| dfeel a răspuns:

Depinde unde e nunta... daca e la Balti merge si cu adidasi Nike.