| crazy125 a întrebat:

Hi, TPU! Sunt interesata de un magazin care vinde vopsea de par care nu este permanenta. Daca stiti magazine din Petrila sau Petrosani ziceti-mi-le si mie va rog.Sa nu fie foarte scumpe. Puteti da si site-uri.Pentru un raspuns bun dau fund si vot.

Răspuns Câştigător
| nutuxcristian a răspuns:

Sal! Nu stiu magazine d`astea dar iubita mea isi da cu un spray de culoare mov (sufitze), in cap care la prima spalare se sterge.Are e mai multe culori,rosu,galben, portocaliu, mov etc. A dat pe un tub din acela 21lei cu 3 culori.