| FashionDream a întrebat:

Aveti idee de unde pot cumpara asa ceva?:
http://weheartit.com/entry/36613240/via/SoSweet38
Sunt obsedata de inelele pe 2 degete...
Am inelul 6 si 7..sunt super, dar vreau mai multe deci daca stiti vreun site sau un magazin din care pot cumpara asa ceva va rog sa imi dati un link sau o adresa sau macar numele magazinului. Apropo eu stau in Petrosani, daca stiti vreun magazin in Petrila, Targu-Jiu, Petrosani, Vulcan, Deva, Oradea cu inele sa imi spuneti, dar mi-ar placea mai mult sa imi spuneti un site..de incredere de pe care ati mai comandat ( nu imi prea place sa stau si sa caut prin magazine, e mai simplu sa dau un clik si sa il cumpar) Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Incearca si la Meli Melo si poate Accesorizze.

5 răspunsuri:
| maddonut a răspuns:

Buna! Am un blog cu o multime de accesorii. De asemenea pot aduce majoritatea inelelor din fotografie. Daca doresti sa arunci o privire, o poti face aici http://gilded-feathers.blogspot.ro/

| FashionDream explică (pentru maddonut):

Buna! M-am uitat pe site si e super, multumesc! Dar am o intrebare: Daca un inel e rezervat inseamna ca nu mai pot sa il comand? Oricum inca nu sunt sigura ce vreau sa comand sau daca vreau sa comand.

| maddonut a răspuns (pentru FashionDream):

Buna! Imi pare rau pentru raspunsul tardiv, insa abia acum mi-am vazut mesajul. Din pacate inelele rezervate au fost comandate, insa pot aduce din nou majoritatea modelelor.