| r0xaa a întrebat:

Hi. vreau parul cret... m-am cam saturat de spuma si fixativ..si mi-am amintit ca aveam o prietena care il facea cret cu bere..deci este buna ajuta la ceva? cum o folosesc? mersi funda kissulet

Răspuns Câştigător
| Lollaow a răspuns:

Da, hameiul din bere ajuta la incretirea parului f tare. da vezi ca trebuie sa te speli pe par aproape in fiecare zi. si sa folosesti bere cu alcool

4 răspunsuri:
| nicolici a răspuns:

Berea il intareste. Daca vrei sa il faci cret cu bere, fa-ti niste cocuri mici in tot capul dupa ce le-ai dat cu bere sau fixativ, dupa cateva ore poti sa le desfacihappy

| Cherilyn a răspuns:

Buna.
Nu stiu daca poti sa ti-l incretesti cu bere, dar eu una, cand vreau niste bucle bine definite folosesc un fel de masca care se aplica pe parul umed.
Am cumparat-o de la un salon cu 45 lei si sa stii ca o am de cateva luni.batting eyelashes
Sper ca te-am ajutat!

| AAlinaaa a răspuns:

Puneti bigudiuri big grin

| M4d4 a răspuns:

Da e buna si berea dar dupa ce te speli pe cap si dupa ce ti-l usuci putin il iei cu mana si il strangi asa in mana ca dupa el se face cret la mine mergetongue sper ca ti-am fost de folos :d