| AustralianTeaTree a întrebat:

Hristos a inviat. Am si eu o intrebare. Care va place mai mult dintre Avon si Lady. s? Si de ce?

10 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Adevarat a inviat! Avon, produsele mi se par mai bune.

| corny04 a răspuns:

Buna happy
Este adevarat ca produsele de la Lady`s sunt mai ieftine, iar unele sunt chiar de calitate..insa nu toate straight face

Deci aleg Avon. mi se par mai de calitate, chiar daca sunt ceva mai scumpe happy, doar trebuie sa ai grija ce produse iti alegi sa-ti dai comanda..fie de la Avon, fie de la Lady`s

| andreyyya a răspuns:

Adevarat a inviat si Paste fericit si tie! :* Eu aleg clar AVON fiindca sunt produse mult mai de calitate, cele de la lady's le poti gasi in orice magazin ieftin de cosmetice si la pret mult mai scazut.

| Dollicious a răspuns:

Avon! Sunt mult mai bune, chiar daca cele de la Lady`s sunt mai ieftinehappy

| barefoot a răspuns:

AVON! Produsele de la Avon sunt mult mai bune decat cele de la Lady's. Mai ales parfumurile. Cele de la Lady's au un miros ciudat. nu stiu cum sa explic fara sa fiu rea, asa ca ma abtin. Cele de la Avon sunt foarte bune. Fardurile de la Avon tin mult mai mult si au o calitate mult mai buna. Eu una folosesc produse de la Avon in fiecare zi si sunt mai mult decat multumita de ele, mai ales de eyelinere si trusele de machiaj happy

| Artemis94 a răspuns:

AVON.majoritatea sunt produse de calitate si sunt foarte seriosi si cu clienti si cu cei care vor sa devina reprezentati happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat a inviat.Eu aleg Avon, pentru ca:
1)Produsele tin mai mult timp;
2) Produsele sunt de calitate;
3)Produsele Avon nu costa nici prea multi bani;
4)Comand de mult timp numai de la Avon si reprezentantii avon au un anume punct de respect pentru clienti.

| amyana a răspuns:

Adevarat a inviat, eu aleg avon are produsemai bune ca la lady

| amyana a răspuns:

Daca vrei iti dau un site online in care sa vezi catalogul de la avon sa-l vezi
te vei convinge singura de cat de bune sunt produsela
http://www.google.ro/......http?/url

la multi ani si sper ca te-am ajutat

| helen45132 a răspuns:

Adevarat a inviat! eu aleg avon, deoarece produsele sunt mai calitative si tin mult, mie imi plac, Paste Fericit!