| Căpşunăăă a întrebat:

Hristos a inviat~ >:
Cine se uita la >Robotzi?:
Ce episod va place cel mai mult?~`
Funda.

11 răspunsuri:
| TheGrayWolf21 a răspuns:

Toate mai ales bomba si pascal

| CiocolataCuAlune a răspuns:

Paralele si Prieten

| shanela a răspuns:

Mie imi place ala cu huda si gaura neagra [ prea maxim]rolling on the floor

| gabriel_9090 a răspuns:

Adevarat ca a inviat! cel mai mult imi place episodul 2 si 4

| Piku a răspuns:

Adevarat a inviat! Toate sunt super.amuzante comice si distractive nu poti alege unul ...paralele.ep 1,2 huda, defec! mai multe! Funda pentru cele mai frumoase episoade?puppy dog eyes? ^-^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pascallove strucklaughing

| ღChloeeღ a răspuns:

Eo ma uit!
Mie imi placii foarte mult ep 8 si ep 13laughing Super funny sunt toate, dar sunt si unele mai bine realizate.
Oricum episodul pascal is za best laughing

| Flyn a răspuns:

Huda.pufoshenia.aia cand sunt ei raciti.psihic.si asta nou http://creativemonkeyz.com/category/roboti/

| ßεٱßٱٱ a răspuns:

Prieten, Paralele, Huda love struck, Pufoshenia love struck, Pascal love struck. Fundaaa` plss! :X

| RRoberta a răspuns:

Primul

| danciu2010 a răspuns:

Mie mi-a placut pascal!