| Simona_8441 a întrebat:

Http://images.starpulse.com/......023724.jpg
Ce parere aveti? Ma gandeam sa ma imbrac asa la inceput de an scolar! Ce ziceti se potrivete?

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dahappy Mie imi place big grin Arata binewinking

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mie mi se pare caraghioasa, mai vad fete asa imbracate pe strada si rad de ele. De altfel vad ca muti dintre cei care trec pe langa ele mustacesc. Fetele cred ca s-au imbracat bine, modern, dar de fapt arata imbracate ca si cum cineva si-ar fi batut joc de ele. Cred ca o camasa simpla, uni si o pereche de blugi ti-ar pune mult mai bine in valoare tineretea si frumusetea.

| elena a răspuns:

Ba chiar mie imi place foarte mult, atata timp cat la scoala nu ti se impune o uniforma...esti o adolescenta, viitoare tanara cand ai sa te imbraci asa la 30 -40 de ani? Mi se pare chiar o tinuta destul de sobra, mai ales dupa culorile hainelor. Daca tie iti place, imbraca-te asa, m-as bucura sa arati exact ca pe fotografie. Hai, bafta!

| Flav a răspuns:

Nu .

| ing. a răspuns:

Buna.kiss. Personal, tinuta mi se pare ideala.Imi place multkiss si cred ca ti s`ar potrivi si tiewinkingkiss.
Conteaza cum te simti tu in ea.happy>big grin

| viki a răspuns:

E super imbracata tipa.happy

| Simona_8441 explică:

Nu copii pe nimeni! Am vrut parerea voastra! Nu o sa fie exact la fel dar am vrut sa va dau o idee

| titi_1218 a răspuns:

Tinuta e frumoasa... dar cam nu e potrivita pentru anul scolar asta daca nu aveti uniforma...in rest e bine... dar nu la scoala...parerea mea sau poti sa schimbhi cite ceva din ea...pa-pa!

| Viuvi a răspuns:

Mie una nu prea imi place big grin

| mikella a răspuns:

Da e misto, si cred ca ti se potriveste

| biancabellaa a răspuns:

Da e cool.

Imi place:X

Poart-o pentru ca nu are ce sa iti spuna nimeni in prima zi de scoala

| elenacata a răspuns:

E draguta tinuta dar nu e potrivita pentru prima zi. dar daca tu te simti bine si sigura pe tine te face sa te simti frumoasa atunci imbracate asa

| teutzyk a răspuns:

Arata super tare deci da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aş vedea un biet cerşetor pe stradă l-aş înţelege perfect, dacă asta vrei să impui prin ţinuta ta, n-ai decât... de ce trebuie să aveţi ca modele nişte paparude? Chiar nu e nimeni în stare azi să poarte ce doreşte şi ce-l face să arate bine, sau cel mai important în ce se simte cel mai confortabil? De ce tindeţi să copiaţi orice kitsch?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E kitsch 100% - mnah părerea mea. Vezi că ai greşeli de scriere mai ceva ca un copil de grădiniţă... Tu nu "copii" ci "copiezi", "la fel" nu există; e "la fel"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Cu sigurantza...doar daca ai aceste haine happy