| DeEeA_2049 a întrebat:

:*
Cum imi fac bretonul sa stea asa?
http://images.starpulse.com/Photos/Previews/JoJo-db04.jp g
Tin sa mentionez ca e putin mai scurt :)
fundita :*

9 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Trebuie sa il si obisnuiesti sa stea asa. mai trebuie sa fie si filat si intins cu placa

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Cu placa, parul trebuie sa fie drept, iar bretonul tuns intr-o parte:d
cred ca merge si dupa ce faci baie, sal prinzi cu o clamuta, si il lasi pana dimineata...

| BeHappyForMe a răspuns:

Da mie imi place cu breton pe o parte.

| Daysukki a răspuns:

Mai simpu de atata nu se poate il lasi sa creasca lung bretonu. nu exagerat si iti misti fundu la frizer sa ti-l fileze. este o dracie de pieptane cu care trebuie sa te faca are si o lama gabata in piettane, sincer hamer n-am cum se numeste si sa ti-l fileve usor ...eu stiu mai bine ca si eu vreau bretonu tot asa PuP

| mnia a răspuns:

Ti-l intinzi cu o placa buna pe sectiuni.

| EllyFMS a răspuns:

Daca e mai scurt nu poti sa il faci sa stea asa pentru ca o sa se vada varfurile si sta diferit.

| RamiRo a răspuns:

Ca sa ai bretonu asa trebuie in primul rand sa folosesti o perie si un feon si cu peria si feonu sa il duci intr'o parte si sa faci in asa fel in cat sa nu se vada diferenta si trebuie facut uniform cu tot parul deci nu recomand la asa ceva placa pentru ca va stau pentru putin timp si trebuie la perie si feon sa intorci peria asta nu poti singura sa faci asta du-te la un coafur nu la frizer cum a zis mai sus pentru ca frizeru e pentru barbati nu pentru femei laughing rolling on the floor laughing eu lucrez in domeni coafura si cunosc bine deci mai ai nevoie de informatii te pot ajuta folosesc si internetu la servici cand mai am liber

| andreizwx a răspuns (pentru RamiRo):

Buna

Sunt baiat scuze stiu ca nu sunt fata dar vreau sa iti pun o intrebare simpla cum pot sa imi tin bretonul ridicat in sus in afara de perie cu ce prosdus trebuie sa imi dau dupa ce folosesc peria de intors parul ( fixativ ceara de par sau spuma plzzz vreau un raspuns

| baby1 a răspuns:

Scoate imaginea pe printer,,, du-te la frizerie si acolo stiu ei cum satsi faca