| Cosminaandrei1 a întrebat:

Http://imgur.com/gallery/3sTe9cc
Oare poate fi reparată? Daca da, cum, va rog?

3 răspunsuri:
| Jenga a răspuns:

Creion de sprancene, fard, vopsire la salon, sunt muuulte modalitati de a face o spranceana superba, in plus creionul si fardul nu costa foarte mult, ah da, iti va lua ceva timp sa "pictezi" spranceana perfecta, e o arta chiar, bine ca exista forme pentru sprancene.
Sper ca te am ajutat, oricum ai o spranceana draguta happy

| Cosminaandrei1 explică (pentru Jenga):

Da acolo m-am lovit cand eram mic, zic se mai poate repara

| Jenga a răspuns (pentru Cosminaandrei1):

Normal ca se mai poate repara, nu cred ca de la sine, fiind baiat e mai ciudat acum cu fardul si toate alea, dar consideră si o vizita la un salon, cred ca pretul ar merge pana in 100 de lei, acum tu sa stii sau te apreciezi. happy