| Belieberbelieveinbieber a întrebat:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres as vrea sa imi fac parul asa! fara placa de par,ondulator, perie speciala s.a! am parul drept si la farfuri foarte cret! dau FUNDA! am 10 ani! mersiii!:*

Răspuns Câştigător
| LovehopeTrust a răspuns:

Pai fa-le cand parul este umed sau sa te dai cu spuma inainte sa le faci...eu le faceam dupa baie cand inca nu mi se uscase bine parul si imi stateau toata ziua. a si nu iti pieptana parul pentru ca daca il pieptani iti strici buclelewinking

2 răspunsuri:
| LovehopeTrust a răspuns:

E cam greu fara ondulator, dar poti incerca cateva metode pe care le aplicam eu cand eram mai micuta: 1.sa iti faci mai multe codite impletite.
2.sa iti iei vreo 3 suvite de par si sa le rasucesti pe fiecare in parte intr-un fel de coc. Cam asa ceva sper ca ai inteles ceva daca aii vrei nelamurire poti sa ma intrebi happy

| Belieberbelieveinbieber explică (pentru LovehopeTrust):

Mersii! dar vreau ondulat, ondulat! am incercat sa mi-l rasucesc cum mi-ai zis dar nu tine mult timp! nici 3 sec!crying

| LovehopeTrust a răspuns (pentru Belieberbelieveinbieber):

Pai fa-le cand parul este umed sau sa te dai cu spuma inainte sa le faci...eu le faceam dupa baie cand inca nu mi se uscase bine parul si imi stateau toata ziua. a si nu iti pieptana parul pentru ca daca il pieptani iti strici buclelewinking