| pynnk a întrebat:

Http://www.google.ro/......tp?/search

cat de bun este? ajuta la slabire? a incercat cineva?:D

5 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Eu am luat sveltaflor si controlul apetit dar si dieta alimentara

http://vegis.ro/......01290.html

http://vegis.ro/......59618.html

| pynnk explică (pentru karsivan):

Si sunt bune? adica ai slabit? a dat rezultate?batting eyelashes

| karsivan a răspuns (pentru pynnk):

Da, sunt bune, ti-am spus cu regim alimentar singure nu au efect

| pynnk explică (pentru karsivan):

Cati ani ai? eu am 18 si imi este cam frica.

| karsivan a răspuns (pentru pynnk):

Ok daca ti-e tema nu lua, nu sunt ca pastila aia de slabit sunt doar plante tocate si puse in casete sunt facute la noi in tara, saftuieste te cu mama sau cu cineva in care ai incredere, uitati-va ce contin cei verde, mesteacan, flori de soc, sulfina = plante si luati impreuna o hotarare.In alta ordine de idei daca i-ti poti permite mergi la un nutritionist sa-ti faca regim alimentar pentru tine si poti sa intrebi si de suplimentele pentru slabit de genul asta. Nu i-ti cer sa ai incredere un mine sunt nimeni aici pe net, varsta mea nu are importanta, mi-ai putea fi fiica.