| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.starshiners.ro/......-blue.html cam cu ce încălțăminte ar merge ceva în genu la blugi de sus decât ca nu sunt blugi ci pantaloni și nu au turul lăsat. As vrea ceva fără toc sau cu toc mic pentru ca sunt destul de înaltă. Fetele ceva păreri:D

Răspuns Câştigător
| crysyone a răspuns:

Eu zic ca ar merge cu niste balerini albi... si eu am niste pantaloni in genu si ii port cu balerini. mie imi place cum imi sta

1 răspuns:
| bogdanworld a răspuns:

Gunoiul ala de pantalon ar merge f bine cu sacul de gunoi, din acelasi material este facut