| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......-ar-costa/

Bun, mi-am epilat parul facial. Am avut cateva probleme pentru ca ramanea ceara lipita de firele de par si nu se smulgea, dar pana la urma am reusit. La inceput aveam pielea aspra si ma ustura cand o atingeam (si acum ma mai ustura putin). Acum mi-am dat cu o crema hidratanta si am vazut ca inca mai sunt cateva fire mici. Ori au ramas neepilate ori a crescut inapoi asa repede.

Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ChristinneVonD a răspuns:

Care e intrebarea ta pana la urma?raised eyebrows Ce sa faci in legatura cu ce? Probabil e prima oara cand te epilezi cu ceara si daca ai spus:"ramanea lipita de firele de par si nu se smulgea" nu cred ca ai reusit 100% deci firele alea mici de care spui tu posibil sa fi ramas neepilate. Si apropo, ce inseamna pentru tine par facial? Mustata?

| ottovintila a răspuns:

Epilatoare cu ceara de unica folosinta sau traditionala sau epilatoare pentru epilarea definitiva acasa. Aparatura si consumabile gasesti la http://www.tpb.ro/