Întrebare recomandată | Diana254 a întrebat:

Hy TPU! Cine imi recomanda o protectie solara pentru par buna? Si de ce ulei am nevoie pentru un bronz auriu? Nivea,Elmiplant, Gerovital sau altceva? Dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna si recomandabil protectie de 30sp. Eu folosesc de la elmiplant si de la garnier sunt foarte bune si sunt multumita! happy

| pansela a răspuns:

Eu recomand uleiul pur de Argan, este foarte benefic, desi este cam scump.

| AndraIonela11 a răspuns:

Hii.Eu am gasit in catalogul avon un spray care da o nuanta de bronz pielii. O sa iti spun mai multe cand o sa mi se aduca comanda si o a il incerc cred ca se nume skin si mai ceva. laughing)