| Andreea0678 a întrebat:

I need some help :d. Mi-am facut suvite cu violet de gentiana si dupa ce mi-am uscat parul mi l-am indreptat cu placa. Problema este ca placutele placii au ramas putin patate laughing). Cum as putea sa o curat >?

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Şi mie mi se-ntâmplă asta... nu da cu spirt sau alte chestii pe plăcuţe, nu ştii ce se poate întâmpla. Petele or să se ducă în timp, cu cât te întinzi mai mult şi se freacă de păr, cu atât se duce şi movul de pe ele

2 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Si mie mi s-a intamplat la fel cu placa.
La un moment dat aveam mov/roz/albastru/verde pe placalaughing
Dar las-o sa se raceasca si sterge-o cu acetona! Apoi curat-o cu o carpa umeda!
Bafta!

| MmarinaMadalina a răspuns:

Sterge`o cu spirt.