| Altair22 a întrebat:

Iara Beauty & Fashion? laughing... OK.AGAIN! big grin

Vreau sa va intreb despre pierce-urile in limba. Un prieten tot ma bate la cap sa merg cu el sa-si faca. Vreau sa va intreb pe voi, poate unii dintre voi chiar au: cum suportati chestia aia in limba? laughing

Adica, pur si simplu, nu deranjeaza? Ce faci cand mananci? Ce faci cand dormi? Cand vorbesti? Care este riscu infectiei?

El zice ca si-l face special pentru fete sa le ofere - senzatii tari laughing

Si ma intreaba pe mine: " Ba, fra`, oare doare? "

Si ii zic eu " Nu ma intreba pe mine, vere, ca nu voi fi langa tine cand o sa fie aia cu cracii desfacuti! " laughing

[Later EDIT] ~ Ca pret orientativ? in euro/RON straight face?

1 răspuns:
| alicexs a răspuns:

Buna. si eu am pirce, nu nu deranjeaza mananci dormi cu el, cand vorbesti poate primele 2 3 zile vorbesti ssit dar trece si se umfla prima saptamana. va trebui samananci mancare de genu piure iaurt chestii din astea fara chestii crocante.de infectat te poti infecta daca nu ai grija de el trebuie sa clatesti cu apa si sare 2 3 zile de cand ti l-ai pus. sa nu pui mana p el daca nu te-ai spalat p maini si cel mai important sa-ti faci undeva unde totul e igienic de l cleste ac si pana la cercel. trebuie sa fie sterilizat. cat despre placeri, da e si asta un avantaj da sa ai grija in. p. da cui te bagi ca daca are vreo boala, de exemplu candidoza se poate lua si infecta sa0ti apara bube prin gura. asa ca ai grija ce faci. in rest prim data e mai greu prima saptamana pana te obisnuiesti in rest. e tare. pupici:*