| Chimilica a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva ce ma apasa.
Cei cu pierce in limba saruta diferit de cei fara pierce?
Pentru ca mi-am facut un prieten si are pierce si mi-e frica ca el saruta diferit de mine si poate ma deranjeaza si pierce-ul lui.
Dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| Geo_6329 a răspuns:

Hei.si eu am fost cu un baiat care avea pierce in limba.nu este mare lucru.un sarut normal.doar ca ii simti prezenta.bineinteles.cum a spus si snowbunny.pe mine sincer nu m-a deranjat.incearca! mi se pare nice big grin:*

| Snowbunny a răspuns:

Nu.Am fost cu cineva care avea pierce.Normal ca se simte prezenta lui,depinde si ce forma are. Oricum baietii care au pierce in limba,il au pentru,,senzatii tari''.Nu as stii sa explic, e placerea lor sa-l aiba happy Cred ca e ok, sarutul e acelasi cu sau fara pierce happy