| DopeAss a întrebat:

Ieri mi-am facut un septum piercing. Daca acum il scot, in cat timp o sa se inchida gaura de tot? Pot sa il scot cateva ore si dupa aceea sa-l pun la loc fara nicio problema?

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Pielea se reface foarte repede. Eu zic să mai stai 2-3 săptămâni, apoi poți sta și fără o zi, 2.
Până la urmă de ce ți l-ai mai făcut?
Un truc, mai e să îți întorci piercingul în sus, dacă e cu deschizătura în jos.

| DopeAss explică (pentru NH4OH):

Stiu trucul. Il folosesc. Am intrebat in caz ca vreau sa ma duc la plaja, sa nu imi pierd bijuteria in apa.

| NH4OH a răspuns (pentru DopeAss):

Stai cu el, cel mai bine. Ia-ți unul din argint să nu se întâmple ceva și gata.